22 серпня 2021 року на Bakkara River Party відбувся масштабний яскравий сольний концерт Ірина Федишин. Шоу супроводжувалося хореографічними постановками, чарівними образами та новими хітами. Ірина Федишин разом з чоловіком Віталієм Човником презентували прем’єру пісні “Не кохав”

Публіка вийшла на танцювальний майданчик під час пісні “Хочу на Мальдіви” та почала танцювати і підспівувати.
Глядачі були в захваті поринули в неймовірну казкову атмосферу танцювали дарували квіти, просили автографи та робили селфі.

Також співачка провела два конкурси розташуванням подарунків, в одному з яких завдяки підтримці земляків перемогла Галя Можаєва, яка отримала диск з піснями Ірини.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото Igor Semenyaka
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian