3 вересня на острові вечірок Bakkara River Party було все, за що ми всі так любимо живі виступи Dmitriy Monatik : крутий саунд, улюблені хіти мільйонів, хореографія вищого рівня, щирість і потужна енергетика!
Кожен виступ цього артиста наповнене такими сильними емоціями, що будь-який концерт перетворюється на незабутнє шоу!
Не пропустіть момент запалювати РАЗОМ!

Сьогодні MONATIK є найбільш титулованим артистом нашої країни на престижних нагороди в галузі культури. Його пісні підкорюють головні хіт-паради і стають лідерами за кількістю скачувань. Кліпи набирають мільйони переглядів в мережі. Але немає нічого кращого ніж відчути мурашки від улюблених хітів наживо!
Організатор Квартал-Концерт

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko
Технічний редактор та фото Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian