Автор хіта «Провела екскурсію» Parfeniuk піднімається в небо на повітряній кулі заради нового синглу

Parfeniuk увірвався в український шоу-бізнес із треком «Провела екскурсію», а з другим синглом «Відриваючись» – піднімається в небо на повітряній кулі. 

Артист презентує новий трек «Відриваючись» на висоті 35 метрів, здіймаючись над Києвом на повітряній кулі. Це перший публічний політ над Києвом від початку повномасштабного вторгнення. 

У новій роботі автор супер-хіта «Провела екскурсію» Parfeniuk продовжує розвивати власне звучання, яке характеризується ліричними мелодіями та текстами про кохання.

«Відриваючись» – новий сингл від Parfeniuk. Це мелодійний романтичний хіп-хоп про особисті почуття. Артист займає нішу хіп-хопу про особисте. Це любовна лірика від щирого закоханого хлопця, що звучить на вулиці.

За декілька днів до релізу, артист виклав шматок треку в ТikTok і він знову завірусився. 

*** «Провела екскурсію» – це перший хіт Parfeniuk, що на третій день після публікації очолив 1 місце в топ-чартах Apple Music,став трендом українського TikTok, а під його звук зняли більше 200 тисяч відео. На сьогодні трек має на YouTube – 14 млн прослуховувань, Spotify – 3,5 млн прослуховувань.

Слухайте трек «Відриваючись» на стрімінгових майданчиках:

https://bfan.link/vidrivayuchis

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.