Сьогодні стартував наймасштабніший фестиваль не тільки України, але і всієї Східної Європи – Atlas Weekend 2021

Протягом 7 днів на вас чекають незабутні та яскраві виступи українських та іноземних виконавців у різних музичних жанрах.

Крім феєричних музичних виступів, по всій території фестивалю діють цікаві локації, де кожен зможе знайти собі заняття до душі.

Кожен з нас більше ніж за рік карантину встиг засумувати дійсно за крутими івентами. Atlas Weekend саме те місце, яке поверне вас до звичного життя, де ви разом з найкращими друзями зможете провести яскраві дні сповнені драйву та енергії.

Тому не зволікайте та вривайтеся на дійсно крутий фестиваль! Це те про що говорить уже вся Україна, долучайтеся та ставайте частиною наймасовішого фестивалю Atlas Weekend 2021!

1-й блог-журнал України LuckyUkraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Irinkovna
Фотограф Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».