На цьому тижні розпочався наймасштабніший фестиваль України та Східної Європи Atlas Weekend, який в цьому році  отримав назву Friends Edition.

Читайте, як це було у матеріалі журналістів нашого видання.

Цей день нарешті настав і ми дочекалися на Atlas Weekend Friends Edition!

Atlas Weekend Friends Edition – це фестиваль, який увійде до історії, адже організатори змогли зібрати артистів разом, незважаючи на всі перешкоди.

5 та 6 липня стали безкоштовними для відвідування. Але, щоб дотримати всіх норм, потрібно було попередньо зареєструватися. Лайнап залишався таким самим.

За офіційними даними, у перший день фестиваль відвідало близька 130 тисяч людей.

На MAIN STAGE було дуже спекотно. Справжні перформанси влаштували  Тamerlanalena, Gena Viter, Marietta, Сергій Мироненко, Анна Трінчер, Alyosha, Nikita Lomakin, Тarabarova, Dantes, Zlata Ognevich, АLEKSEEV, Віталій Козловський, Оля Цибульська, Михайло Поплавський, Lida Lee, Melovin, Воплі Відоплясова, Dorofeeva, НК, Mozgi, Тіна Кароль та інші.

Варто відмітити, що співак Melovin здійсним камінг аут, чим викликав неймовірний резонанс серед вітчизняних та світових ЗМІ. А Тіна Кароль  влаштувала справжній перфоманс із доповненою реальністю.

На Main Stage виступи усіх артистів перекладалися жестовою мовою. Тому люди з порушенням слуху зможуть сповна насолодитися фестивальною атмосферою.

WEST STAGE та EAST STAGE теж не відставали. А NORTH STAGE стали освітньою сценою, де виступили Samvel, Sowa, Semyokhina, Patsyki z Franeka, Heyem & Groozin тощо.

На GARDEN STAGE та ELECTRONIC STAGE було теж багато цікавого.

6 та липня робота метрополітену, а також робота наземного громадського транспорту була продовжена на годину.

П’ять сцен, кілька сотень артистів, неймовірна кількість друзів і ще більше — крутих вражень та емоцій!

Фото Головного редактора Савенко Ірина

1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian