Організатори Atlas Weekend 2021 оголосили початок реєстрації на безкоштовні дні фестивалю та оприлюднили важливу фнформацію.

Важливим нововведенням цього року стала обов’язкова реєстрація на безкоштовні дні фестивалю. Фестиваль пройде з 5 по 11 липня.


Наближається одне з найбільш очікуваних музичних подій цього року Atlas Weekend 2021. У цьому році фестиваль пройде з рядом змін, про які ми і розповімо нашим читачам.

Організатори вже повідомляли, що музичний фестиваль Atlas Weekend в звичайному форматі перенесли на 2022 у зв’язку із пандемією коронавірусу. Але було вирішено провести в ті ж дати (з 5 по 11 липня) фестиваль Atlas Weekend Friends Edition-2021 в оновленому форматі. Важлива особливість – відсутність відомих зарубіжних хедлайнерів.

Проте, в лайн-апі все ж є кілька закордонних імен: наприклад, гуру танцювальної музики з Великобританії Fatboy Slim, російська експериментальна група Shortparis, епатажний естонський репер Tommy Cash, романтичні латиші Brainstorm, білоруський репер ЛСП, його співвітчизники Ляпіс-98 і NizKiz тощо.

Ще одним важливим нововведенням цього року стала обов’язкова реєстрація на безкоштовні дні фестивалю. 5 і 6 червня пройдуть з однаковим лайн-апом артистів і попередньою реєстрацією.

Це робиться з метою уникнення великого натовпу в перший день і витримати карантинні вимоги за кількістю відвідувачів.

Важливо, що навіть якщо у вас є абонемент на всі дні, потрапити на територію фестивалю 5 або 6 липня можна буде тільки за наявністю окремого квитка на перші дні.

Заповнити анкету і отримати квиток можна на офіційному сайті фестивалю:

https://atlasweekend.com/

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.