Співачка A.R.T.E.A.N.A презентує пісню «ШЛЯХ»

Нещодавно співачка А.Р.Т.Е.А.Н.А презентувала трек Шлях, який присвятила всім тим, хто боїться щось робити зі своїм життям, спираючись на обставини та складності. «Частіше за все ми відкладаємо важливі питання, боїмося осуду, спостерігаємо за реакцією інших людей, перед тим, як діяти, але ми не маємо цього робити, щоб воно не було. Ми маємо довіряти собі, своєму чуттю і розуміти, що відкладаючи щось, є ризик ніколи до цього не повернутися, а не спробувати щось у житті набагато гірше, ніж спробувати і, навіть, помилитися. Не бійтесь своїх помилок! Це найважливіше, що становить вас, як людину – досвід! Ніколи не опускайте руки, бо ви зраджуєте собі. Навіть коли щось не виходить, або ви сумніваєтесь – маєте зробити вибір і поважати його, працюючи над собою до останнього. Саме тому я вважаю за потрібне йти до своїх мрій, яким би складним не був цей Шлях» – наголошує співачка.

Сама А.Р.Т.Е.А.Н.А на власному досвіді зрозуміла що таке «помилки» і як важливо сприймати їх як поштовх.

«Я майже рік творила те, що вважала правильним. Я писала тексти, записувала альбом… Це був рік абсолютно колосальної праці але вкінці я почула «це не те, це не зайде». І в ту саму мить я ні краплі не сумніваючись, почала все спочатку, як кажуть, з нуля. Мій проект переродився, ожив та заграв новими фарбами і це чудово! Я дуже вдячна людям за їх коментарі і поради. Це дало мені поштовх. І я впевнена більш спрямований, ніж попередній. Загартований досвідом, думками і вболіванням багатьох.»

{“source”:”other”,”uid”:”9EDC7680-E465-4AD6-83D2-167FA8D545A6_1636650237464″,”origin”:”gallery”,”is_remix”:false,”used_premium_tools”:false,”used_sources”:”{\”sources\”:[],\”version\”:1}”,”premium_sources”:[],”fte_sources”:[]}

Зараз у дівчини є як мінімум сім творів, які вона планує презентувати протягом наступного року, роблячи кожен наступний трек набагато кращим за попередній. Поєднуючи непоєднуване – ліричні мотиви фольклору з наполегливістю електронної музики, авторка планує вивести в світ не тільки новий для слухача стиль (хіп-хоп/фольк), а ще й популяризувати забуті всіма народні інструменти: арфа, балалайка, флейта, тощо. Співачка вважає, що ці інструменти можуть звучати по-новому, по-молодіжному і під них захочеться рухатись і танцювати.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.