3 червня в просторі Mironova Gallery відбулося відкриття арт-проекту «Плоть і кров» художниці Наталія Корф-Іванюк. В експозиції представлені масштабні живописні полотна сповнені кольором і чуттєвістю. «Плоть і кров» -це справжня ода життя у всьому його драматизм і повноті емоцій.

«Живи, як дихаєш. Пиши, як дихаєш! »- живописно закликає автор і дарує нам справжню насолоду від емоційної свободи, яку вона оспівує в своєму проекті« Плоть і кров».

Наталія Корф-Іванюк, автор проекту:
«Відкрита, жива емоція – це коли ти створюєш пляма, вібрує, дихає, говорить шукає собі шлях, перетікаючи в нові субстанції і форми, потім раптово завмирає утворюючи різкий контур. І завмираєш ти. Межує з божевіллям, живопис говорить мовою тіла, а тіло відповідає мові фарби. Вона, невпинна, буйна, химерна. Керуватися емоцією, слідувати емоцією, в цьому є щось тваринне, відчайдушний, то заради чого варто!!! »

Татьяна Миронова, засновник Mironova Foundation:
«Наталя Корф-Іванюк дуже потужний, емоційний художник, завжди розширює межі нашого сприйняття і дарує свіжий подих творчої свободи і справжньої насолоди від насиченого експресивного живопису, який, на жаль, не часто зустрічається в сучасному мистецтві інтелектуальних концепцій.»

Фото Евгений Несин
1-й блог-журнал України LuckyUkraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».