12 січня у галереї Spivakovska ART:EGO стартує новий арт-сезон. Він почнеться із виставки Марини Камінської.

Молода українська художниця Марина Камінська представляє свою нову серію картин “Коріння”. Це перша персональна виставка місткині.

У своїй творчості художниця транслює реальність, як відзеркалення структури особистості. Досліджує взаємозв’язки між людьми та різні етапи росту людини: пізнання себе, еротичні стосунки, материнство та батьківство, дружба, родинні зв’язки, духовний розвиток. Кажуть, що все живе має коріння. Ця серія її картин саме про коріння людини – сім’ю.

“Коли я ступаю босими ногами по землі, я відчуваю її силу. Я знаю, що я та кожна людина на землі – це пристрасть життя до самого себе. Моя мама казала, що любов важливіша понад усе. Я знаю, що мої предки відчували любов, мої батьки відчували любов, я відчуваю любов та передаю її своїм дітям і вони нестимуть її далі.”

На картинах художниці кожна сім’я намальована, як структура, чітка схема, в якій кожен має свою роль. Та разом з тим експресивна абстракція всередині кожної форми та між ними – це та жива, кипляча динаміка стосунків, в якій формується кожен індивідуум. Як писав Еріх Фромм: “Як фрукти дозрівають на сонці, люди дозрівають в любові.”

Досліджувати своє коріння – це пізнавати себе.

Виставка триватиме два тижні.
Spivakovska ART:EGO gallery, м. Київ, Саксаганського 59б.

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian