Незалежна, красива, цілеспрямована, «модель, яка співає» – такою бачать цю дівчину ті, які приходять на її шоу «Angela Show». Angela – співачка, модель, телеведуча з України, переможниця міжнародних конкурсів краси: «Miss Fashion Universe», «Miss International Diamond Beauty», а також «Тіло XXL 2017» – вибір редакції чоловічого українського глянцю «XXL». Ангела також представляла Україну на американських конкурсах краси: «Miss Continents», «Miss Geometria New York».

Сьогодні в ексклюзивному інтерв’ю Angela поділилась історією про свій успіх і найближчі плани на зиму.

– Angela, Ви досягли успіху за межами України. Чи можливо досягти успіху в Україні?

– Думаю, що успішним можливо стати і в Україні тільки тепер. Але для цього потрібно багато працювати, вірити в себе і уміти себе оточувати успішними людьми. Без цього – дорога до успіху буде дуже довгою. Потрібно вибрати одну ціль та її досягти. Досягши цілі, потрібно вибирати іншу. Кылька років тому в Україні не було стільки можливостей навіть і для стартапів. В Україні мені було важко досягати своїх цілей, тому я змушена була починати усе з нуля у Туречинні. В Україні мої пісні не брали в ротацію українські радіостанції, бо вони були на українській мові. Мене просили приносити пісні на російській мові. А українське модельне агентство, з яким я підписала контракт, не могло мені надати всі ті умови праці, які мали моделі провідних агентств Європи. Я не змогла переконати жодного українського продюсера вкладати в мене кошти та займатись моєю співочою кар’єрою. Тому підписала контракт з новим модельним агентством у Туреччині. А через деякий час у мене з’явився турецький продюсер,який повірив в мене, та почав вкладати кошти в записи моїх перших пісень, зйомки перших кліпів. В Україні можливо досягти успіху, але це довгий шлях. За кордоном успіху можливо досягти швидше, якщо у тебе талант та знання англійської мови на відмінно.

– Ціна вашого успіху?

– Це безсонні ночі, багато перельотів, робота над своїм тілом, дієти та відсутність часу на близьких мені людей. У мене майже нема вільного часу, а ілюмінатор в літаках я бачу частіше, ніж обличчя своєї мами та дітей. Постійно бачу себе в роботі та кожен раз ставлю нові цілі. Ще коли навчалась у ВУЗі, хотіла спробувати себе як модель. Коли стала моделю – не забувала про свою дитячу мрію. Я хотіла стати співачкою. Для досягнення цієї цілі витратила дуже багато років.

– Розкажіть історію успіху співачки Angela ?

– Аngela – це моє сценічне імя, яке з’явилось багато років тому. Вперше, для численної аудиторії, я заспівала на подіумі. Це був показ купальників, суконь турецького дизайнера. На мені тоді були білі крила ангела – такі крила для показів одягають моделі Victoriа’s Secret. З того моменту, як я заспівала на подіумі, мій образ запам’ятали та і не тільки. Глядачі вперше побачили співаючу модель з габаритними білими крилами ангела. Так з’явився псевдонім Angela (від слів «Ангел», «Альона» – моє справжнє ім’я). Після показу до мене підійшли менеджери турецької продюсерської компанії, які запропонували мені контракт. Вони шукали на показі модель  для зйомок в кліпі турецького артиста, а знайшли собі нову співачку. Ось так розпочалась моя співоча кар’єра.

– Angela, Ви не тільки талановита співачка, модель, але і красива жінка, любляча мама. Поділіться своїм головним секретом краси?

– Бути красивою легко, якщо не лінуватись. Мій головний секрет краси – більше пити очищеної питної води, не їсти солоних  страв, солодкого, копченого. Дотримуватись дієти та приділяти сну не більше семи годин на добу. Займатись йогою та танцями. Це дуже допомагає тримати тіло в тонусі.

-Чи бувають успішні жінки без підтримки чоловіків?

– Бувають. Чоловіки також стають успішними завдяки підтримці люблячих жінок та віри в них. Вважаю, що є жінки, якім менше пощастило з чоловіками, ось тому вони стають сильними та досягають значних успіхів у житті самі. Такі жінки досягають успіху без будь-якої допомоги чоловіків. Вся їх енергія витрачається на роботу, на досягнення цілей. Я ніколи не розглядала чоловіків як будь-яку допомогу в досягненні моїх цілей. Тому можу подякувати тільки собі та батькам за те, що досягла в житті уже.

– Які ваші плани на зиму?

– У мене є така прикмета, що чим більше я ділюсь своїми планами, тим більша ймовірність того, що вони не здійсняться. От я планувала зі своєю командою представити своє нове концертне шоу «Angela show», та карантин вніс свої зміни. Майже рік творчої паузи, потім народження другої дитини. Зараз ми записали нову пісню та мали представити на врученні премії від одного модного глянцевого журналу. Та захід було перенесено. Тому зараз такий період, що не варто щось планувати, а краще жити сьогоднішнім днем, займатися улюбленими справами та слухати мою музику на моєму ютуб каналі.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.