Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Адвокат року» пройде 2 жовтня.

В адвокатському середовищі це один з наймасштабніших і найпрестижніших конкурсів. Організатором виступає Асоціація адвокатів України.

Конкурсна комісія оцінювала анкети учасників, зокрема, враховувалися дані про професійні досягнення, участь у заходах підвищення кваліфікації, публікації у вітчизняних та іноземних виданнях та багато інших критеріїв професіоналізму в тій чи іншій галузі адвокатської діяльності.

On-line голосування зібрало голоси представників юридичної спільноти та клієнтів. За рішенням Конкурсної комісії, серед фіналістів, обраних за результатами оцінювання, було проведено анкетування (опитування) серед провідних юридичних ЗМІ України.

Імена переможців будуть оголошені 8 жовтня, під час урочистої церемонії “Адвокат року 2021”.

Партнери заходу: Amber Law Company, Law Firm “Goretskyy and Partners”, GRACERS, ID Legal Group, АО “Mitrax”.

👉 Приєднуйтеся до соцмереж Асоціації адвокатів України, щоб дізнатись першими імена кращих правників країни: https://taplink.cc/ukraine_advocates_association

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian