9 вересня 2021 року Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates’ Association (UAA) провела форум «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0», під час якого учасники дізналися про трансформацію бізнесу, яка відбулась під час пандемії та як досягти і зберегти успіх на правничому полі у ці нелегкі часи.

«Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0» об’єднала тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції, та початківців, які прагнуть дізнатися всі тонкощі для уникнення помилок на старті.

Під час заходу експерти обмінялися досвідом і кращими практиками особистого професійного розвитку, представили успішні кейси і розібрали гострі проблеми, стратегії роботи і стандарти діяльності, які будуть у нагоді кожному правнику.

Серед спікерів:
Провідні адвокати та керуючи партнери юридичних фірм, маркетологи та PR-спеціалісти, директори з розвитку, спеціалісти з кібербезпеки, експерти, науковці та ін.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Ірина Савенко
Технічний редактор Евгений Несин
Креативний редактор Мар’яна Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».