09 квітня, субота, 14:00

Rathausbrücke, Zürich

Акція Подяки

Збираємось на акцію, щоб подякувати за допомогу всім тим, хто підтримує Україну та українців в ций складний час. Європа об’єдналась як ніколи. Люди надають українцям житло, їжу, одяг, роботу. Також надсилають гроші та гуманітарну допомогу, щоб підтримати наші родини в Україні.

Ми висловимо свою вдячність 5 хвилинними оплесками.

Приєднуйтесь!

Медійна підтримка Lucky Ukraine, Швейцария для всех

09 April, Samstag, 14:00

Rathausbrücke, Zürich

Gemeinsam Dankbarkeit zeigen

Wir kommen zusammen, um uns für die Hilfe aller zu bedanken, welche die Ukraine und die Ukrainer in dieser schwierigen Zeit unterstützen. Europa ist vereint wie nie zuvor. Die Menschen versorgen die Ukrainer mit Unterkunft, Nahrung, Kleidung und Arbeit. Ausserdem schicken sie Geld und humanitäre Hilfe, um unsere Familien in der Ukraine zu unterstützen.

Wir bedanken uns mit 5 Minuten Applaus.

Machen Sie mit!

Media partner Lucky Ukraine

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».