Про нас

1-й блог-журнал України про цікаві події та цікавих людей. LuckyUkraine став першим блог-журналом, який об’єднав ініціативних і творчих людей зі всієї України. 

Команда LuckyUkraine прагне знаходити і відкривати нові сторони нашої Батьківщини – міста, історію, культуру; нових людей – цікавих, неординарних, успішних, чесних; проекти і заходи – соціальні, нестандартні, корисні, душевні.

Журналісти та фоторепортери LuckyUkraine пишуть про все, що турбує і цікавить суспільство: про моду, бізнес, сім’ю, подорожі,  різноманітні культурні та сімейні заходи, про благодійність, про Україну та світ, про звичайних людей, які творять історію нашої держави.

Сьогодні LuckyUkraine провів ребрендінг, тому що це основний інструмент посилення будь-якого бренду на світовому ринку. Сучасний світ виробляє нову парадигму, і проблеми вже не можна вирішити на старому рівні. Мета оновленого видання – висвітлення культурної, соціальної і духовної діяльності суспільства.

Завдяки LuckyUkraine мільйони читачів, глядачів та слухачів оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію, тому що видання виступає медійним партнером багатьох заходів. 

LuckyUkraine – це проект, який надихає на позитивні зміни в житті й мотивує не зупинятися на досягнутому.