Учора, 8 вересня, у заміському комплексі Navy пройшов концерт легендарної групи «Мумий Тролль». Бенд після тривалої перерви дав 6 концертів в Україні, заключний відбувся саме на закритті літнього сезону Navy. Цього вечора Instagram опублікував сотні історій, на яких фанати групи підспівували рядки головних хітів – «Утекай», «Владивосток 2000», «Невеста» і навіть відносно нового «Кутить», який Ілля Лагутенко записав спільно з реп-виконавцем Скріптнітом.

«Мумий Тролль» – легендарний рок-гурт, що був заснований у далекому 1983 року у Владивостоку її беззмінним лідером та ідеологом Іллею Лагутенком. Стиль та музика групи позначила собою не тільки зміну тисячоліть, але й нову еру в рок-музиці взагалі. Гурт одним із перших наважився на неймовірні експерименти: вони знімають кліп у жерлі вулкана на Камчатці, виступають на палубі воєнного корабля, дають безкоштовний передноворічний концерт для всіх пасажирів в аеропорту.

Сьогодні «Мумий Тролль» має кілька десятків студійних альбомів, більше п’ятдесяти кліпів і кілька поколінь шанувальників, які з нетерпінням чекають нових пісень і з захопленням беруть на концертах улюблені хіти.

Географія концертів Мумій Троль охоплює найрізноманітніші куточки планети – від Європи, Азії до Африки.

Мумій Троль – це унікальний музичний почерк, що вишукано цитує події політичного і культурного життя світу в своїх піснях. Їх тексти чіпляють і піднімають у свідомості у слухачів глибинні асоціації, засновані на їх особистому досвіді. З кожним новим альбомом музиканти відкривають слухачам нові культурні пласти і горизонти, стають провідниками в «рідкісні землі» і інші світи.

Цього вечора глядачі почули як відомі та улюблені всіма хіти («Утекай», «Инопланетный гость», «Скорость», «Невеста», «Владивосток 2000», «Карнавала.нет»), так і пісні з нового альбому «После зла».

Завершальним аккордом на біс стало виконання відомих та улюблених всіма «Дельфінів». Глядачі і шанувальники групи були у захоплені, щиро «драйвуючи» під відомі хіти та даруючи квіти музикантам.

Крім того, з датою концерту співпав і день народження одного з членів команди, якого соліст Ілля Лагутенко іронічно, але тепло привітав зі сцени: «Сьогодні в нас у колективі на цій сцені – 158-й ювілей у Олександра, він же Саша, він же Шурик у вузьких колах, він же DZA. Відповідальний за відео, комп’ютерні ігри та всі недотехнологіі, якими ми так і не навчилися користуватися!»

Концерт прийняв NAVY – комфортний та затишний порт відпочинку у с.Осещина. на біля Кївського моря.

NAVY – це улюблене місце відпочинку зірок українського шоу бізнесу та медійних особистостей. Концерт «Мумій Тролля» відвідали модель та ведуча Алла Костромічова, зірковий ведучий Анатолій Анатолій, співачка Анна Добриднєва та багато інших.