27 серпня на оглядовому майданчику КВЦ Парковий відбувся перший в цьому році сольний концерт музичного проекту ONUKA. Зірки вітчизняного електро-фольку приготували масштабну презентацію нової платівки KOLIR. Яскрава подія подарувала заряд потужної енергії і дозволила нарешті поспілкуватися з улюбленими артистами наживо.

Альбом KOLIR став справжнім відкриттям в дискографії групи. «Він звучить так, як я« звучу »і відчуваю себе зараз», – каже про новий реліз Ната Жижченко. Дійсно, платівка складається з 10 треків, кожен з яких має особливу енергетику і музичні відтінки. Це і смілива композиція XASHI, і ліричний сингл СЕАНС, і написаний братом Нати 20 років тому трек SON. Платівку також прикрашає блискуча колаборація ONUKA і ДахаБраха: композиція UYAVY. А своєї улюбленою піснею в альбомі виконавиця називає трек TY, на створення якого надихнуло народження сина.

В цілому KOLIR став уособленням симбіозу першої, більш класичної пластинки ONUKA і електронного альбому VIDLIK. Однойменний трек, а також відомі роботи Time, Misto також прозвучали на літньому концерті.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор та фото Irinka Savenko
Технічний редактор Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency