1 липня 2021 року в Національний центр «Український дім» пройшла гаряча прем’єра цього літа VIRSKY SHOW в Києві! Вся сила і майстерність українських народних танців в обрамленні новітніх технологій!

Національний заслужений академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського Virsky – Ukrainian National Dance Company існує вже 80 років! Його художній керівник і генеральний директор – Герой України, народний артист Мирослав Вантух. За цей час артисти ансамблю прославили українські народні танці на весь світ. Тепер прийшов час підкорювати майбутнє і йти назустріч сучасним тенденціям.

Шоу “Мовою танцю”
Недарма один з авторів проекту VIRSKY SHOW “мовою танцю” Denis Stulnikov. Він відомий хореограф і режисер-постановник концертів, ініціатор лайв-перформансів і постановник кліпів Світлани Лободи, Монатика, ВремяІстекло, Quest Pistols Show, Lida Lee і багатьох інших.

Денис Стульников поставив масштабне шоу MONATIK на Олімпійському, яке запам’ятала вся Україна. Робота над VIRSKY SHOW “Мовою танцю” стала його новим експериментом, який вже зовсім скоро приголомшить українську публіку. Ця подія змінить ваше уявлення про народне танець нашої країни і відкриє глядачам всю красу і самобутність цього феномена. Українські стає популярним у всьому світі. І VIRSKY SHOW – це ще одне гучне доказ того, що наше коріння і традиції досі зберігають свою неймовірну енергію і потужність.

Квартал-Концерт

Фото Евгений Несин

1-й блог-журнал України LuckyUkraine
Засновник видання Олеся Тарасенко