Фронтмен гурту СКАЙ, Олег Собчук, запрошує відсвяткувати разом з ним екватор грандіозного велотуру “НЕзалежний”, який вже став унікальною подією в історії українського шоу-бізнесу.

8 червня Олег Собчук, відправився в найавантюрнішу подорож в своєму житті – одиночний велотур по всій Україні! За перший тиждень артист встиг проїхати 700 км, дати концерти на площах міст-зупинок, потрапити під незліченну кількість злив, їхати вночі з розрядженими ліхтарями в повній темряві і стати потужним мотиватором для мільйонів українців, які втомилися від пандемії!

Для самого співака супер-мотивацією стало співтовариство українських велосипедистів, які на певних етапах заїзду приєднуються до Олега і супроводжують його на своїх двоколісних друзях.

“Та підтримка, яка здійснюється в кожному місті, як з боку людей, для яких ми робимо концерти, так і з боку велоклубу – повністю компенсує будь-яку фізичну втому. Це мега-приємно, коли дякують за нашу МЕТУ – довести, що здоровий спосіб життя – це реально просто, можливо, корисно і круто”, – розповідає Олег Собчук

Попереду ще з десяток міст, майже 1500 км на велосипеді і важливий екватор туру “НЕзалежний” – концерт в Києві, який гурт СКАЙ дасть 17 червня в Caribbean Club, де глядачі зможуть насолодитися улюбленими хітами і стати частиною великої історії про творчість, спорт і непереборну віру в себе.

Нагадаємо, що стежити за маршрутом і розкладом туру можна у всіх соц. мережах гурту СКАЙ і Олега Собчука, а також в прямих включеннях на центральних телеканалах і радіо.

Інстаграм Олег Собчук: https://instagram.com/sob4uk?igshid=1ht88pggmw1rq

Інстаграм гурт СКАЙ: https://instagram.com/skaiband?igshid=1hpxmbryp2wyt

Фейсбук Олег Собчук: https://www.facebook.com/oleg.sobchuk

Фейсбук гурт СКАЙ: https://www.facebook.com/skaibandofficial

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.