6,5 мільйонів гривень на допомогу українцям зібрала співачка KAMALIYA

Співачка KAMALIYA, яка вже більше 10 років займається благодійністю, сьогодні активно допомагає українцям. 16 червня вона  виступила на благодійному концерті в Бельгії, де її фонд CARE FOR UKRAINE зібрав  шість з половиною мільйонів гривень на допомогу родинам, які постраждали від війни в Україні. 

«Вечір пройшов у форматі аукціону, який завершився моїм виступом. Основні лоти були надані відомими митцями, скульпторами, дизайнерами Рафом Сімонсом, Пітером Стокманном та Арне Квінсом, за що я їм дуже вдячна.  Подія відбулася в легендарному місці Flying Group в Антверпені, організованому бельгійським підприємцем у сфері нерухомості Ігнасом Меувіссеном і спонсорованим Rolls Royce Motors та банком Rothschild.», – відмітила KAMALIYA. 

Згодом на приватній благодійній вечері в резиденції найвідомішого бельгійського скульптора сучасного мистецтва , художника та архітектора Арне Квінце, було зібрано ще 2.5 мільйони гривень. 

Нагадаємо, що співачка KAMALIYA з перших днів війни активно допомагає сім’ям, які постраждали від війни в Україні. Артистка разом зі своїм чоловіком витратила більше мільйона євро на будівництво прихистку в Німеччині для розміщення переселенців. Також KAMALIYA проводить благодійні концерти в Європі. 

Наразі, триває робота над новою піснею, на яку KAMALIYA надихнули події у рідній країні. Реліз заплановано на початок липня.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.