Ніколи не пізно вчитися новому! Навіть якщо ви довгий час працюєте в одній сфері, проте відчуваєте, що хотіли б спробувати щось інше, зміна спеціальності може стати чудовим кроком на шляху до бажаних перемін. Особливо сьогодні, в епоху потужного розвитку діджитал технологій та грамотного підходу до створення ефективних та результативних освітніх програм, нарешті є можливість не витрачати довгі роки на опанування нових знань.

Якщо ви знаходитеся на роздоріжжі та не знаєте на що звернути увагу, ми вирішили розповісти, чому варто придивитися до професії дизайнера.

Реалізуйте власний креативний потенціал

Якщо ви вважаєте себе творчою натурою, не боїтеся експериментувати та виходити за рамки звичних шаблонів – дизайн точно припаде вам до душі. Створення графічних малюнків, анімацій, відео, ескізів – все те, з чим дизайнер працює кожного дня. Тож ви отримаєте можливість вигадувати та втілювати власні креативні ідеї базуючись на інтуїції та творчому баченні.

Можливість працювати без прив’язки до офісу

Однією з переваг професії є те, що спеціаліст може самостійно обрати комфортний для себе графік та місце роботи. Усе, що вам потрібно – це комп’ютер та доступ до інтернету, а працювати можна з будь-якої точки світу. Причому, ви зможете самостійно обирати ті проекти, які імпонують вам найбільше.

Дизайн – це цікаво і динамічно

Світ розвивається із шаленою швидкістю і професія дизайнера не стоїть на місці. Технології постійно вдосконалюються та маштабуються, тому вам потрібно буде безперервно набиратися досвіду, йти в ногу з часом та підтягувати свої знання. Рутинною та буденною цю сферу діяльності точно не назвеш. Тож якщо не боїтеся нових викликів, а ваша жага до знань сильніша за будь-які труднощі – професія дизайнера точно для вас.

Широкий спектр вибору

Графічний дизайнер, дизайнер інтер’єрів, декору, ландшафтів або fashion-дизайнер? Обрайте той напрямок, що подобається найбільше та вже сьогодні зробіть крок на зустріч новому. Приходьте до Європейської Школи Дизайну на відкриті заняття 18-19 січня та обирайте професію до душі.

Програма заходу та реєстрація за лінком:  https://bit.ly/3HYwhRu

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.