Що це і чому це важливо для міста і його туристичного потенціалу? Як це вплине на потік туристів і які функції виконуватиме ТІЦ в Херсоні? 

Відтепер туристи та гості міста легше й оперативніше отримуватимуть інформацію, консультації та ін., стосовно їх перебування в місті.

Туристично-інформаційний центр – це надважливий інструмент комунікації між містом та туристом. Турінфоцентри забезпечують потужну інформаційну підтримку розвитку туризму в країні або на конкретних дестинаціях, а також допомагають у просуванні локального туристичного продукту. 

Головною метою ТІЦ є безоплатне консультування гостей країни та міста щодо актуальної туристичної інформації для легких, безпечних та цікавих подорожей.

Серед основних функцій ТІЦ:

• надання безкоштовної довідкової інформації мешканцям та гостям міста про Україну (туристичні пам’ятки та маршрути, актуальні події, транспорт тощо);

• розповсюдження рекламно-інформаційної продукції про туристичний потенціал України;

• надання інформації щодо авіа/залізничних сполучень, руху громадського транспорту;

• надання інформації щодо вимог перетину державного кордону та правил перебування на території України під час дії карантину;

• просування туристичних можливостей України.

Перші туристи вже мали змогу скористатись послугами Центру та отримали довідкову інформацію щодо туристичних пам’яток і маршрутів Херсона.

Щоденно центр надає безоплатні консультації та довідкову інформацію щодо туристичних локацій, пам’яток та маршрутів, актуальних подій, транспорту тощо понад сотні іноземних та українських туристів, що завітали до Херсона.

“Відкривати турінфоцентри в низький сезон потрібно! Особливо там, де є потенціал. Херсонщина – регіон, де туризм “квітне” цілий рік, приїжджати сюди можна в будь-яку пору та отримувати незабутній туристичний досвід та враження” – прокоментував голова правління Visit Ukraine Антон Тараненко.

Новий туристичний інфоцентр для комфортного перебування гостей у Херсоні та промоції його туристичного потенціалу.

Херсонщина – це один з найтуристичніших регіонів України, куди цілий рік за активним та гастрономічним відпочинком їдуть мандрівники. Олешківські піски, біосферний заповідник «Асканія-Нова», Станіславський каньйон, острів Джарилгач та унікальний проєкт «Дороги вина та смаку Херсонщини» – ось заради чого варто завітати до Херсону.

Адреса ТІЦ в м. Херсон: Привокзальна площа, 1, приміщення вокзалу,  хол, 1-й поверх

Найближчим часом для зручності туристів плануються встановлення та відкриття нових туристично-інформаційних центрів Visit Ukraine у різних містах України.

Партнер проекту –  АТ «Укрзалізниця»;

За підтримки – Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ).

Більше інформації на сайті ГС Visit Ukraine : https://visitukraine.today 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.