22-річна українська оперна співачка підкорила Forbes

Днями у самому серці Французької Рів’єри – королівстві Монако, пройшов перший у світі Гала Вечір від всесвітньо відомого журналу «Forbes», який зібрав найвпливовіших та найуспішніших представників сфери криптовалюти та мистецтва: «1st Annual Crypto&Art Gala».

Вперше за всю історію, запрошеною зіркою такого почесного заходу від компанії «Forbes», стала саме українська співачка – Вікторія Булєєва (Victory Ann).

«Цього літа мені виповнилося 22 роки. Тоді, задуваючи свічки на торті, я загадала одне цікаве та потаємне бажання: «у 25 – потрапити до Forbes». У всесвітньо відомий бренд, який об’єднав найтоповіших, найамбіційніших і найуспішніших, з усієї планети Земля. Тих, хто у житті – номер 1. Але так сталося, що з волі долі я випередила саму себе. Мабуть, дуже сильно захотіла. І вже у ті ж 22 роки, відкрила для себе цю історію», – ділиться Вікторія.

Кришталевий оперний  голос Вікторії Булєєвої розлився по всьому Блакитному узбережжю, а сольне шоу у жанрі рок-опери справило справжній фурор і дало українці неймовірний успіх. Публіка прийняла нашу співвітчизницю високими оваціями та оплесками. Закритий захід об’єднав гостей з усього світу у розкішному «Monaco Yacht Club» і подарувало можливість кожному торкнутися нано-технологій та найближчого майбутнього, у вигляді цінних знань у крипто-сфері, непристойно дорогому аукціоні та розвитку світової економіки.

Таким чином, у свої юні 22 роки Вікторія Булєєва стала першим офіційним почесним гостем з України у рамках співпраці з всесвітньовідомою організацією «Forbes».

Додамо, що Вікторія Булєєва також стала цього року першою українкою, яка підкорила «Голос Казахстану».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.