Тема цьогорічного КиївПрайду: «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки». Це перший Марш Рівності, який має політичні вимоги до чинної влади у вигляді Маніфесту, який підписали громадські організації, благодійні фонди та представники політичних сил.

Цьогорічне гасло КиївПрайду – «Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я». Так склалося історично, що у нашій країні зміни можливі тільки завдяки об’єднанню та спільній боротьбі. Тому цього року ми виходимо пліч-о-пліч, щоб не просто заявити про себе, але і почати діалог із владою, яку обрав наш народ. 

«Ми говоримо, що не збираємося терпіти злочини на ґрунті ненависті, що хочемо рівних прав із усіма громадянами та громадянками України і що час для змін завжди «зараз», а не «потім». Права людини, її життя та здоров’я завжди на часі», – пояснює Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

У рамках ПрайдМісяця також було презентовано відео до Маршу Рівності, в якому за допомогою зображення рук розказано персональні історії.

«У відео зображено лише руки героїв_їнь. За власниками цих рук не визначити статі, гендерної ідентичності чи орієнтації, а лише можна визначити вектор бачення особистості. Необов’язково бачити наші обличчя, щоб почути, що ми хочемо сказати. Цей акцент важливий, бо цими руками ми творимо історію. Захищаємо нашу країну. Рятуємо життя і душі близьких. А також стоїмо пліч-о-пліч у боротьбі за свої права та майбутнє», – розповів Максим Потапович, смм-менеджер ГО «КиївПрайд» та продюсер відео.

Відео «Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я» знаходяться за цим посиланням:

 Організатори вже оголосили час та місце збору.

Точки входу на Марш Рівності 2021:

1. Перетин Миколи Лисенка та Богдана Хмельницького, біля Театру Опери та балету.

2. Із вулиці Володимирської, з боку метро «Золоті ворота».

ПІДХОДУ З ТЕАТРАЛЬНОЇ НЕ БУДЕ. Рекомендується підхід із Золотих Воріт і перехід з Театральної на Золоті Ворота. Театральна буде закрита на вхід і вихід.

Вхід: 9:30 – 11:00. Після 11:00 вхід на Марш буде закрито.

Обов’язково бути в масці і мати при собі документ, що засвідчує особу.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.