13-ти річного співака Дениса Іваника обдурили на співочому конкурсі

13-ти річного співака Дениса Іваника обманули на співочому конкурсі Денис Іваник, який нещодавно випустив пісню про війну «Моя Україна», розповідає, як на одному зі співочих конкурсів йому не дали заявленого сертифікату

Розкажи про цей конкурс в якому ти брав участь?

Декілька років тому, я брав участь у конкурсі «Empire of arts», де головою журі була Білоцерківська Борислава. Конкурс відбувався у місті Трускавець. Я підготував пісню для виступу під назвою «Молода Україна». Міжнародний конкурс у Трускавці відбувався два дні, а на третій було нагородження.

Чи зайняв призове місце  та  який мав бути приз?

Коли я вийшов на сцену і почав співати, по реакції суддів, зрозумів, що співаю гарно. Перед виступом, я хвилювався, бо склад журі був сильним і це викликало страх, виступати перед професіоналами. Але тим не менше, після виступу я розумів, що заспівав дійсно гарно. Наступного дня я ще раз вийшов на сцену, оскільки потрапив у список учасників, які перейшли до другого туру. І виступив також добре. Через день, разом зі своєю сім‘єю прийшли на нагородження. У своїй віковій категорії я переміг та отримав заання лауреата першої премії. Призом були диплом та кубок. Після нагородження ми поїхали з близькими відсвяткували перемогу.

Розкажи про сертифікат і скільки часу пройшло з моменту, що ти не можеш його використати?

Перед нагородженням і оголошенням результатів конкурсу, на сцену вийшла одна з членів журі. Вона вручила декільком учасникам, які стали фаворитами для неї, подарункові сертифікати на безкоштовний майстер-клас по вокалу та участь у зйомці влогу. Декілька днів після конкурсу я написав її продюсеру, контакти якого були вказані на дипломі. Відповідей на повідомлення я чекав довго, а деколи їх просто не отримував. Коли пройшов час, у мене навіть пропала надія на те, що я відвідаю цей вебінар, так як людина справді безвідповідально поставилася до цього процесу. Дуже шкода, що це все було зроблено на публіку, бо до цього часу, я вважав цю співачку хорошою людиною і сильною вокалісткою, але час показав своє і після цього моменту я розчарувався в цій співачці.

Які емоції відчуваєш з цього приводу?

Звичайно емоції негативні. Оскільки я людина за справедливість, для мене обман це найгірша річ. Коли я зрозумів, що шансів немає і надія пропала я розчарувався, бо думав, що цей майстер-клас буде корисним для мене, як для вокаліста. Але після цього інцидента я немаю жодного бажання в подальшості співпрацювати з цією особою, бо обманювати людей, організувавши таку подію, було дуже не коректним з боку співачки.

Чи не вплинула ця ситуація на те, чи будеш ти ще брати участь в різноманітних конкурсах? 

Я скажу те, що я брав участь у багатьох конкурсах. На той час, для мене це було дуже цікаво і ніколи таких ситуацій не траплялося. Інцидент з сертифікатом на майстер-клас до цієї співачки ніяк не вплинув на участь в подальших подіях і конкурсах, але він показав безвідповідальність цієї людини.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.