У грудні 2021 центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; змін у кримінальному судочинстві; проблемам проведення окремих процесуальних дій; обміну досвідом та правовими пропозиціями, – стане Київ.
Асоціація адвокатів України проведе 11-th Kyiv Criminal Law Forum
  • ДАТА ПРОВЕДЕННЯ:10 грудня 2021 року
  • ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:09:00-18:00
  • МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:InterContinental Kyiv (вулиця Велика Житомирська, 2A, Київ)

Асоціація адвокатів України збирає представників юридичної спільноти для обговорення актуальних питань кримінального права та процесу на вже 11-th Kyiv Criminal Law Forum.

Захід відбудеться 10 грудня 2021 року в InterContinental Kyiv.

Ми запрошуємо в якості спікерів та експертів: суддів Верховного суду, Вищого антикорупційного суду, суддів різних інстанцій, провідних адвокатів, науковців, представників правоохоронних органів (САП, НАБУ, прокуратури, МВС, кіберполіції) та ін.

Під час форуму ми розглянемо головні тенденції та зміни у кримінальному процесі, проблематику економічних та корупційних злочинів, актуальні питання діяльності адвоката в кримінальному провадженні, та ін.

Генеральні партнери: АО «Barristers» та EQUITY

Партнери: AMBER, AS LEGAL ,GRACERS, АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», PRIKHODKO & PARTNERS,  VB PARTNERS, АБ «Марії Камінської», ЮК “Советник”, АО “Mitrax”, АО “Legal Club”, ЮК “Надійний правовий партнер”

Вартість участі до 01.12.2021:

Пакет OFFLINE — 1500 грн. 
Пакет передбачає: участь офлайн, презентації спікерів та фотозвіт, необмеженній доступ до відеозапису форуму, сертифікат учасника

Пакет ONLINE STANDART — 500 грн.
Пакет передбачає: участь в онлайн-трансляції, презентації спікерів та фотозвіт, необмеженний доступ до відеозапису форуму, електронний сертифікат учасника.

Пакет ONLINE LIGHT — 199 грн. :
Пакет передбачає участь в онлан-трансляції.

Реєстрація: https://www.lbs.org.ua/catalog/kryminalne_pravo/

Увага! Для участі у заході необхідно мати при собі “зелений” covid – сертификат або ПЛР-тест.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».