Веселковий прапор на відомих будівлях міста

11 жовтня у світі відзначається День камінг-ауту, коли ЛГБТ+ люди заявляють про свою сексуальну орієнтацію та / чи ґендерну ідентичність. На честь цього ГО «КиївПрайд» підсвітила у веселкові кольори Річковий вокзал на Поштовій площі, Міністерство зовнішніх справ України, що біля Михайлівської площі, та Києво-Могилянську академію на Контрактовій площі.

Локації було вибрано таким чином, щоби нагадати: Київ має бути безпечним для всіх. Поштова та Контрактові площі – місця збору квір-молоді та центр столиці, у якому досі трапляються напади на зовнішньо неконформних людей. Міністерство зовнішніх справ України став символом руху країни до сучасного європейського простору, де права людини захищені на всіх рівнях.

«Київ – європейська столиця, у якій ніхто не має права залякувати та переслідувати людей. Цією акцією ми говоримо про те, що вулиці міста належать усім, що вони мають бути безпечними для всіх нас, незалежно від сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак», – говорить Ленні Емсон, директор ГО «КиївПрайд».

Відео акції за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7p-aco4EK7U&feature=youtu.be

Фото: Bogdan Magenta

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian