Ірина Білик обіймалася з молодим співаком на очах у колишнього чоловіка

Все заради зйомок спільного відео на нову пісню “Відпусти”.

Любити не можна відпустити: де в цій фразі поставити кому? Про непростий вирішенні – піти чи залишитися – розповідають Ірина Білик і Сергій Мироненко.

Ірина Білик:

Пісні “Відпусти” – близько шести років. Весь цей час я шукала чоловічий голос, який би хотіла чути в цьому треку поруч зі своїм. І ось, одного разу прийшовши на студію до Оресту Галицькому на запис трохи раніше призначеного часу, почула там Сергія, який якраз завершував роботу.

Кожен раз коли я слухаю цю пісню, вона мені подобається все більше і більше! Голос молодого і талановитого виконавця тільки підкреслює неповторні музику і текст Олександра Тищенка.

Дуетні проекти я записую тоді, коли цього хоче моє серце. Пісня “Відпусти” – це сьогоднішній мій настрій. Сподіваюся, всім слухачам вона стане близькою і улюбленою.

Сергій Мироненко:

Заспівати з Богинею українського шоу-бізнесу було моєю мрією. Я дуже радий і вдячний Ірині за таку можливість. Упевнений, що у нас вийшла шикарна робота!

Разом з релізом треку відбулася і прем’єра відео на нього. Режисером кліпу став колишній чоловік Ірини Білик – Аслан Ахмадов. Зйомки проходили кілька днів; серед основних локацій в кадрі – занедбаний Льодовий палац на київському Іподромі і станція метро “Золоті Ворота”.

ЛІНК НА ВІДЕО:

Ирина Билык & Сергей Мироненко – Отпусти ( OFFICIAL VIDEO 2021) 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.