27 жовтня у Premier Palace Kyiv відбулася зустріч, де говорили про ексклюзивні швейцарські рішення для українських клієнтів.

З гостем Йозефом Мейєром обговорили, як зв’язування швейцарського трасту та інвестиційного фонду допоможе зберегти та захистити капітал в умовах запровадження правил КВК та автоматичного обміну інформацією, розберемо всі нюанси використання трастів у структуруванні капіталу, поговоримо про все, що українські клієнти мають знати про можливості в Швейцарії.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian