“Я довго замовчував цю тему”, — новий вокаліст Тартака зізнався, як ставиться до хейту

Сергій Строян, який у 2020 році перейняв роль фронтмена гурту Тартак від Олександра Положинського, зробив публікацію в соцмережах, у якій розповів про своє ставлення до хейту. Сергій зазначив, що після того, як став вокалістом легендарного гурту, почав отримувати все більше гнівних коментарів у мережі

Як повідомили журналістам Lucky Ukraine, Сергій зазначає, що бувши вокалістом у гурті Чумацький Шлях, не стикався з такою концентрацією хейту, як тепер. 

Але новий фронтмен Тартака ставиться до токсичних коментарів та реакцію на себе з оптимізмом та іронією.

 “Хейтери навчають мене нічого не сприймати занадто серйозно. Це певно єдиний дієвий спосіб справитися з хейтом.  Я почав сам з того сміятись і себе ж трохи тролити”, пише Сергій на своїх сторінках у соцмережах та закликає не мовчати про хейт і ділитися власними методами боротьби з негативом під хештегом #мені_по_приколу_твій_хейт

Раніше на сторінках гурту Тартак з’явився анонс про вихід нової пісні та кліпу на неї. А сам Сергій Строян підкреслив у публікації: “…вже найближчими днями вийде кліп на нову пісню, що має назву POPRYKOLU. Цей кліп дуже не сподобається хейтерам. І я вже не можу дочекатись, коли ми його опублікуємо”.

Довідка:

Тартак — відомий український гурт, заснований у Луцьку 1996 року. Колектив знаний своїми хітами «Стільникове кохання», «Божевільні танці», «100% плагіат», «Наше літо» тощо.

На початку 2020 року засновник та вокаліст Олександр Положинський покидає колектив і на його місце приходить Сергій Строян, фронтмен гурту Чумацький Шлях.

У новому складі влітку 2020 року Тартак презентував нову пісню «Кому море, кому гори».

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.