В Україні запустили технологічну медіаплатформу Pandemic Media Space — інструмент для створення нових музичних творів та медіапроєктів в умовах пандемії. Онлайн-презентація проєкту відбудеться у суботу, 27 березня о 19:00.   

Організаторами стали відомі композитори-фахівці з алгоритмічної композиції та медіа-артисти: Алла Загайкевич, Георгій Потопальський та Антон Стук. Проєкт відбувається за сприяння програми House of Europe

За допомогою програми Connection Interpretation Algorithm учасники мали змогу конвертувати дані про глобальні зміни у світі під час пандемії (метереологічні, геолокаційні, медичні тощо) у специфічні види музичної інформації. 

Результатом роботи медіаплатформи стали твори чотирнадцяти українських та польських композиторів та медіа-артистів, які згодом будуть розміщені на вебплатформі проєкту Pandemic Media Space. 

Крім того, на сайті уже доступні шість майстер-класів від менторів платформи, медіа-артистів, Марека Холонєвскього, Георгія Потопальського та інших артистів, які працюють в галузі алгоритмічної композиції та медіа-арту.

Якщо ви не композитор, не засмучуйтеся, ви також можете “почути світ”, для цього достатньо просто зазирнути у midi-інтерфейс Pandemic Media Space за посиланням

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.