Що повинен зробити кожен напередодні зимових свят: поради від співачки MOROZOVA

Напередодні Новорічних свят хочеться затишку, передчуття дива, а також завершити всі справи і розпрощатися із непотрібним. Співачка Наталія Морозова (MOROZOVA) якраз з тих артистів, які ретельно готуються до свят і мають свої передноворічні традиції.

Processed with VSCO with a4 preset

Спеціально для Lucky Ukraine MOROZOVA розповіла, що, на її думку, повинен зробити кожен до зустрічі Нового року:

  1. Позбутися старих речей.

Практикую це завжди наприкінці року. Вибираю один день, і наводжу порядки не тільки у голові, але і у шафах, у місцях куди не часто доходять руки. Переглядаю одяг який не одягаю, старий посуд, ще різні штучки, які складаєш і думаєш, а раптом вони ще знадобляться, але потім минає рік і ти розумієш,  що жодного разу до цих речей і не доторкнувся.

  • Підвести підсумки за рік та написати лист у майбутнє.

Завжди пишу листа під кінець року, у якому розписую план роботи на наступний рік, бажань, які країни відвідати, та чому хотіла б ще навчитися. Завжди дуже цікаво відкрити цей лист вже через рік та проаналізувати, що здійснилося із написаного. З моєї практики, збувається відсотків на 80 всього, що я планую.

  • Розрахуватися з усіма боргами та закінчити усі розпочаті справи.

Хочеш втратити друга, дай йому у борг – є  така приказка, і вона каже сама за себе. Це вже перевірено часом. Я намагаюся не брати нічого у борг, а якщо це й сталося, то виконую зобов’язання у домовленому терміні. У мене є таке правило, Новий рік потрібно зустріти без будь-яких боргів і не виконаних обіцянок! До того ж, намагаюся закінчити всі розпочаті справи до початку Нового року.

  • Прочитати астрологічне прогнозування на наступний рік та обрати відповідне вбрання для зустрічі Нового року.

Завела для себе традицію зустрічати Новий рік у новому вбранні, дотримуюсь усіх порад гороскопів та відповідності у кольоровій гамі. Також обирати прикраси та взуття під одяг – це для мене особливий кайф і дуже надихає.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.