У восьмому етері «Танці з зірками» у шоу повернулися улюблені учасники минулих сезонів! На паркет вийшли Олександр Прохоров, Дмитро Жук, Яна Цибульстька, Ілона Гвоздьова, Максим Єжов та Анна Різатдінова. Запрошені гості танцювали тріо з учасниками сезону 2021.

Олександр Прохоров другий раз підтримує учасників цього сезону «Танці з зірками». Складається враження, що шоу не відпускає Олександра, а паркет, як тільки може, закликає танцюриста повернутися у шоу. Глядачі проєкту люблять Олександра та завжди позитивно коментують його виступи. Після номера Олександра з Євгенією Власовою у соцмережах та YouTube було багато коментарів від глядачів з закликом повернути Прохорова у наступному сезоні «Танці з зірками» вже як танцюриста у парі, щоб змагатись за перемогу.

Цього тижня Олександр Прохоров виступив разом з парою Олександра Заріцька – Юрій Мєшков. Тріо виконали чуттєвий контемп під пісню «Прірва» гурту THE HARDKISS. Танець вийшов прекрасним. Партнери танцювали з Олександрою, ніби трояндою. Ніжні костюми, красиві підтримки, ефектні емоції – все це викликало позитивні коментарі журі та глядачів.

 Наш номер про те, як Олександра сумнівається у правильному виборі другої половинки, чоловіка, по життю. Вона не може обрати між двох хлопців, які однаково добре до неї відносяться. Номер про те, як важко сказати людині “Ні” розуміючи його хороші, щирі наміри до тебе. – поділився Олександр Прохоров про постановку.

Виступ тріо Прохоров-Заріцька-Мєшков дивитися онлайн https://youtu.be/CPEntFaFdIQ 

Прихильниці Олександра постійно пишуть танцюристу та хореографу у приватні повідомлення із проханням займатися з ними танцями. Але вересень і жовтень Прохоров провів у репетиційній залі з підготовкою до вистави, де він виконував головну роль. А у жовтні два тижні присвятив підготовці до виступу на шоу 1+1. 

– Мені приємно спостерігати за ростом Саші Заріцької у цьому проєкті. Вона дуже пластична дівчина, добре рухається і сумлінно готується до кожного ефіру. Бажаю їхній парі Заріцька-Мєшков перемоги у шоу «Танці з зірками», – виразив свою підтримку Олександр Прохоров. 

Нагадаємо, Олександр Прохоров фіналіст шоу “Танці з зірками”. Глядачі каналу 1+1 знають його, як найтехнічнішого танцюриста паркету, а підтримки Прохорова вражають, йому легко даються складні елементи. Партнерки в руках Олександра немов пір’їнки літають над паркетом головного танцювального шоу країни.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian