Головна холостячка країни, співачка Злата Огнєвіч екранізувала свій новий трек «Мій назавжди». Режисером відеороботи став відомий кліпмейкер Герман Нєнов спільно з Finegold Production.

Автором музики і слів виступив Андрій Ігнатченко. Кліп знімався в сонячній Туреччині, неподалік від Анталії. Зйомки тривали протягом трьох днів. У кліпі були задіяні кілька різних локацій. 

Пригоди почалися ще в аеропорту, коли знімальну групу не хотіли впускати в країну, незважаючи на те, що з документами все було в порядку. Все вирішилося тільки, коли Злата заспівала турецькою. По прибуттю виявилося, що групі не вистачає одного плейбека. У Туреччині діяв суворий карантин, тому орендувати техніку виявилося проблемою. У підсумку потрібний плейбек знайшовся у команди, яка знімала новий проект для Netflix. Назву проекту не розкрили, але плейбек позичили.

Самі зйомки також були досить екстремальними. Злата безвилазно три години знімалася в воді, лежала на даху розпеченого автомобіля в температуру більше, ніж +40 і бігала по скелястому пляжу в весільній сукні. Під час зйомок сцен в кабріолеті команда артистки кілька разів виїжджала на зустрічну смугу, але жодного разу не створила аварійних ситуацій. У відео є і підводні сцени, для зйомки яких камеру за 150 тисяч доларів занурювали в басейн.

— Однією із локацій відео стало покинуте будівництво в горах, — згадує режисер Герман Нєнов. — Все, що там було — фундамент і каркас цієї будівлі. Не було стін, але були дірки в підлозі. Ми знімали на сьомому поверсі, Злата і оператор ходили всередині, була ще спеціальна людина, що страхувала Злату, але все закінчилося добре.

У кліпі, як і в житті, співачка закриває гештальт, пов’язаний з колишніми невдалими стосунками. Зараз Злата Огнєвіч відкрита новому, в повній гармонії з собою.

— Я починаю все з чистого аркуша, саме тому я співаю: «Мій назавжди, тільки я и тільки ти». У житті таким етапом для мене стала участь в головному романтичному шоу країни — «Холостячка», — поділилася Злата Огнєвіч.

Це не перша співпраця Германа Нєнова зі Златою Огнєвіч, але режисер стверджує, що вона була особливою:

— Такої чуттєвості, жіночності, сексуальності, красивої жіночої енергії я від Злати не відчував вже дуже давно!

«Мій назавжди» можна прослухати на будь-якому цифровому майданчику, а кліп вже доступний на офіційному YouTube каналі виконавиці.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian