Однак і цьогоріч відбудеться захід.

Організатори грандіозного фестивалю Atlas Weekend, який щорічно влітку відбувається у Києві, повідомили про його перенесення.

На офіційній сторінці заходу у Instagram з’явилося повідомлення, що музичне дійство, таким яким його планували, буде перенесено на 2022 рік.

Причиною такого рішення стала світова пандемія, через яку запрошені західні артитсти не зможуть прилетіти до України.

Вже зараз ми розуміємо, що більшість західних артистів не матимуть змоги цього року прилетіти в Україну, у зв’язку із пандемією COVID-19 та різними карантинними обмеженнями у кожній із країн світу. Тому ми вимушені знову прийняти важке рішення і перенести фестиваль Atlas Weekend, у тому форматі та з тим лайнапом, який ми планували у цьому році, на 2022 рік.

йдеться у повідомленні

Проте за словами організаторів для фанатів заходу є гарна новина, яка полягає в тому, що все ж таки цьогоріч фестиваль відбудеться, але з новим лайнапом та українськими артистами.

А всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. А також, за вигідними умовами, можна обміняти квитки та відвідати фестиваль цьогоріч, або ж повернути кошти.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.