Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музею історії Києва та Ірина Федоренко (SEMIRA)
у рамках фестивалю сучасного українського мистецтва «Сліди» представляють виставку «ART IS EVERYWHERE», що пройде з 14 по 27 травня.

Кожен із нас залишає свої сліди. Якими вони будуть – залежить від оточення, обставин, моменту, а найбільше – від нас самих.
Фестиваль сучасного українського мистецтва «СЛІДИ» – це масштабний артпроєкт, що проводиться вже вдруге. Минулого року експозиція зайняла аж два поверхи Музею та отримала чимало схвальних відгуків.

«Усі наші старання отримали винагороду – захоплення глядачів і море позитивних коментарів. Про проєкт написали топові ЗМІ, на виставку приїжджали з інших міст, а також приходили знаменитості, політики, колекціонери. Особливо приємно було чути добрі слова від колег-художників і високі оцінки від мистецтвознавців», – коментує кураторка проєкту Ірина Федоренко.

За рік ми навчилися жити в ситуації невідомості, неповноти розуміння сьогодення та майбутнього. Цьогоріч у рамках фестивалю пройдуть виставки в різних локаціях міста. Саме у Музеї Києва на Б.Хмельницького, 7 ми представляємо глядачам виставку «ART IS EVERYWHERE». І оскільки певна неповнота інформації стає нормою сучасності, ми вирішили бути в тренді і не анонсувати імена учасників артпроєкту.

Відомо лише, що на виставці будуть представлені нові роботи Ірини Федоренко з серії «Faces». Це портрети відомих політиків, акторів, співаків, письменників, художників, які вже залишили свій відбиток в історії. Раніше ми бачили портрети Володимира та Віталія Кличко, Андрія Шевченка, Святослава Вакарчука, Енді Воргола, Тараса Шевченка і навіть Володимира Зеленського у виконанні художниці. Цікаво, чиї портрети будуть представлені цього разу!

Концепція Фестивалю сучасного мистецтва «СЛІДИ» залишається незмінною: це поєднання робіт початківців і вже відомих, визнаних художників в одному виставковому просторі. Учасники проєкту – митці з різних куточків України. Разом вони розкривають основну ідею проєкту – прагнення людини залишити свій слід в книзі мистецтва та показати все розмаїття барв і творче начало кожного художника.

Ми тут наСЛІДИли. Приєднуйтеся!

Кураторка проєкту: художниця та мистецтвознавиця – Ірина Федоренко (SEMIRA) – https://www.facebook.com/profile.php?id=100015373988837.

Київ, вул. Б. Хмельницького, 7
Контакти для запитів ЗМІ: (068) 328 07 92 – Ірина Ковалькова

Відкриття виставки 13 травня о 18:00 за запрошеннями, за деталями звертайтеся до організаторів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian