Модна індустрія продовжує розвиватися в Україні – так, днями відбулося відкриття унікального fashion-простору в Одесі – бутіка українського бренду міжнародного рівня ONE LUXY SHOP. Відкриття магазину відбулося разом із презентацією нової колекції з етно-мотивами. Аліна Поліщук, власниця бренду, виробляє не лише модний жіночий одяг. З перших днів військових дій Аліна Поліщук прийняла для себе рішення, що, з благодійною метою, паралельно з основною лінією одягу, вона займеться і пошиттям зручної військової форми.

Бутік має свій індивідуальний формат, пропонуючи клієнтам ексклюзивні вироби з якісних натуральних тканин Італії, Франції та Кореї. ONE LUXY має власний принт, що робить вбрання особливо красивим.

Дизайнер та власниця модного будинку Аліна Поліщук завжди відповідально підходить до виготовлення одягу, саме тому серед клієнтів бренду багато відомих осіб: Слава Камінська, Наталія Валевська, Солоха, Катерина Бужинська, Анна Добриднєва, Міла Нітіч, ​​Катерина Мілевська, Юлія Войс, Екулка, Аня Девіл, Марина Сазонова, Марина Філіпенко, Даша One та багато інших зірок шоу-бізнесу та популярних блогерів. Як бачимо, різноманітність образів бренду надихає багатьох медійних осіб.

Варто зазначити, що мережа магазинів бренду відкрита по всьому світу, від Києва до Одеси, Варшави, Кіпру, Дубаї та Нью-Йорка. Частина коштів від продажу у всьому світі йде на допомогу українській армії.

Привітати дизайнера з відкриттям нового бутіка прийшли постійні клієнти та друзі бренду.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».