18 червня о 19:00 на ARTСЦЕНІ Київської опери (Київський академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться премєра опери Дж. Россіні «Шлюбний вексель, або Щастя за добу» у перекладі українською. Спеціальнодля постановки було здійснено музичну редакцію твору для квінтету духових інструментів.


Опера Джоаккіно Россіні дуже театральна, заряджає позитивними емоціями та гарним настроєм. У постановці Київської опери вона втілена із сучасними нотками, а події твору відбуваються у райському саду, ідилія якого порушується появою в ньому однієї лише людини. При всій специфічності оперного жанру, кожен із глядачів незалежно від віку та мистецького смаку зможе разом із акторами прожити цю історію, що порушує питання права на власний вибір.

«З перших хвилин опера «Шлюбний вексель» захоплює романтичною пiднесенiстю та iдеалiзацією світосприйняття. А наївність та щирість героїв твору, що в сьогоднішньому світі вже є рідкістю, не можуть не підкупати. Вистава дарує надію на те, що мрія обов’язково здійсниться, якщо за неї відчайдушно боротися» — ділиться задумом режисерка-постановниця Лада Шиленко.

Напередодні прем’єри Київська опера на своєму офіційному YouTube-каналі випустила тизер до вистави, в якому глядачі можуть познайомитися із героями та передісторією подій опери. Посилання на відео: https://youtu.be/LhgNDTpwTtc

Квитки на прем’єру: https://bit.ly/3inRgDC

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.