Виставка Тіани під назвою “Вона” пройде з 25.06 по 9.07.2021.

25 червня київська галерея Spivakovska ART: EGO gallery відкриє свої двері з новою експозицією: першою персональною виставкою Тіани. Для художниці подія є знаковою: це своєрідне внутрішнє визнання і прийняття творчої натури. За допомогою полотен і яскравих фарб, автор відтворює світ, який живе всередині неї, створюючи цілу історію в картинах. Історію, яку раніше ніхто не чув і не почує, але може лише здогадуватися про те, що відбувається з сюжетів.

Більшість жінок не здогадуються наскільки вони прекрасні, скільки над-енергії таїться в їх крилах. Який неймовірний дар нести красу в собі, в кожному русі, надихаючи своєю незламною вірою і зачаровуючи оточуючих. Творити і жити малюючи свій світ, змінювати історію, вдихаючи життя в предмети навколо, запалюючи серця.

Картини виконані в мікс-техніці, де класичні елементи поєднуються з поп-артом, дозволяючи кожному глядачеві доповнювати свою реальність.Краще «недо» ніж «пере» – таке бачення автора.

Мастихін з пензлем переплітаються на одному полотні, поєднуючи олійні фарби, акрил, мереживо золотої поталі, текстурну пасту і шматочки газет, створюючи неповторну історію, історію про Жінку.

Відкриття виставки відбудеться 25 червня, в закритому форматі, з дотриманням рекомендацій МОЗ, в галереї Spivakovska ART: EGO gallery, за адресою: Київ, Саксаганського, 59Б.

Виставка триватиме до 9 липня 2021 і пройде у форматі виставки-продажу з дотриманням рекомендацій МОЗ. Для перегляду і придбання картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі. Spivakovska ART: EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка-продаж доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний. Маски обов’язкові. Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian