“M1 Music Awards” вже давно означає не лише нагородження найулюбленіших виконавців за версією глядачів телеканалу М1. Це фантастичне музичне шоу, аналогів якому в Україні немає. Масштабна подія, в організації якої задіяно близько 2000 працівників. Шоу, яке загалом збирає у Палаці спорту 10 тисяч осіб. 

На жаль, ситуація стосовно карантинних обмежень у зв’язку з черговою “хвилею” COVID-19 дедалі ускладнюється. Організатори церемонії “M1 Music Awards”телеканал М1 і компанія “Таврійські Ігри” — не планують відмовлятися від звичного формату заходу та переходити на альтернативні онлайн-варіанти, аби зберегти вайб і досягнутий за попередні роки рівень масштабного музичного свята. 

Саме через це було вирішено перенести церемонію нагородження на 28 квітня 2022 року. А 27 грудня 2021 року, в ювілейний 20-й день народження телеканалу М1, стануть відомі номінанти премії! П’ятірки кандидатів на статуетки в кожній категорії визначатимуться за два роки: 2020-й і 2021-й. 

Микола Баграєв, засновник компанії “Таврійські Ігри”, голова наглядової ради “ТАВР-Медіа”, співзасновник телеканалів М1 та М2: 

У нас є внутрішнє корпоративне правило: щороку вдосконалювати наші проекти, робити наші події завжди цікавими, яскравими та неодмінно дивувати глядачів. Наші брендові івенти це завжди масові заходи. Ми вкладаємо в них великі творчі, технічні та фінансові ресурси і це достойно того, аби їх побачила наживо максимально можлива кількість глядачів. Якщо це неможливо з певних причин, які від нас не залежать, тоді ми переносимо подію на більш вдалий час. Сподіваюся, що шоста церемонія “M1 Music Awards” відбудеться в позитивній атмосфері в заповненому Палаці спорту і стане ще більш інтригуючою.   

Сергій Перцев, генеральний директор телеканалу М1:

У зв’язку з тим, що ніхто не може спрогнозувати, як розвиватиметься епідеміологічна ситуація в найближчі кілька місяців, єдиним правильним, на нашу думку, рішенням було перенести дату проведення на 28 квітня 2022 року. Ця церемонія нагородження, яку ми пов’язували з 20-річним ювілеєм М1, за нашими планами має цікаві режисерські рішення. А імена тих, хто побореться за статуетки, ми оголосимо 27 грудня, в самий день народження!

Варто зазначити, що вже придбані квитки залишаються дійсними. Усі, хто не в змозі бути присутніми наступного року, матимуть можливість повернути кошти через офіційного квиткового оператора — www.ticketsbox.com.
Нагадаємо, що усю найсвіжішу інформацію стосовно підготовки до“M1 Music Awards” можна дізнатися в ефірі “M1 Music Awards News” щосуботи об 11:00 та на сторінках телеканалу М1 у соціальних мережах.

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian