6 листопада Shabshai Spa Center прийняв у себе тренінг “Втілення Мрії. Нові Смисли” згідно сучасних інноваційних технологій Shabshai Technology

На події всі присутні мали змогу познайомитися з практиками та методами Shabshai Technology Club, поринути в атмосферу любові та радості виконання бажань, глибоко розслабитися та вимкнути внутрішній діалог за допомогою індувідуального підходу до кожного участника, а також особливого авторського глибинного масажу Amograce New 2021.

Подія відбулася у Shabshai SPA Center у Киеві на вул. Нагірна 15

Це локація, де заходи відрізняються особливим стилем проведення. Це простір, що насичений особливим видом енергетики, коли  кожний учасник програми отримує багато різних вражень.

Ведучими події  стали Альона Гіяновська – Founder Amograce New, координатор  Shabshai Technology Club у Східній Європі, ведучий експерт з розвитку власної продуктивності та емоційного інтелекту

Юлія Чернецькі – Founder Amograce New в Ізраїлі, член Shabshai Technology Club та Марія Наумова – експерт Amograce New, член Shabshai Technology Club.

Всі вони є ученицями Єфима Шабшай.

Девізом події став вираз: “Досліджуючи тему Мрії, Нових Можливостей та Нових Смислів, першим кроком завжди є знайомство із справжнім Собою”.

А медитація – це найкращий спосіб для такого знайомства.  Особливо індивідуальні Медитації Shabshai Technology

Тренінг “Втілення Мрії. Нові Смисли” пройшов в особливій атмосфері.

Подія запропонувала присутнім методи, що дозволяють людині у найкоротший термін доторкнутися до власного внутрішнього світу, почути себе, свої справжні запити, відчути голос власного серця та власної інтуїції.

Дегустуючи різни потокові стани та різні атмосфери, учасники заходу отримали об’ємну картину внутрішнього зростання, яка дозволяє підвищити внутрішні коефіцієнти, отримати нові враження та дійсні рекомендації по втіленню свого особистого бажання, мрії. Після таких процесів людина виходить у світ наповненою, оновленою, із новини інсайтами та новими відчуттями.

Тренінг поєднав у собі незвичний  формат – онлайн та офлайн. Аудиторія, що зібралася на цей тренінг (як онлайн, так і офлайн) прийшла саме із такими запитами.

Координатор Shabshai Technology в Україні, сертифікований тренер та коуч із розвитку емоційного інтелекту, Founder AMOGrace, керівник Центру Емоційного Здоров’я, бізнес-леді, експерт з бізнес-медитацій – Альона Гіяновська зазначає: “Перш за все хочу подякувати Засновникам та Авторам Shabshai Technology – сучасним Геніям Єфиму та Галині Шабшай за створення дійсно ефективних методів, завдяки яким Щасливих та Успіщних Людей в Світі с кожним днем з’являеться все більше. 

Також вдячна команді колег експертів із Санкт-Петербургу, Швейцаріі та Ізраїлю.

Це чудово, коли ти працюєш в атмосфері не тільки професіоналів, але й людей, з якими приємно спілкуватися. Їх емоційний інтелект знаходиться на високому рівні. Це показує компетентність не тільки на рівні диплому, але й у живій практиці”.

Не дивлячись на те, що в онлайн знаходилося більше людей, ніж оффлайн, атмосфера тренінгу була глибокою та щирою.

Зібралися люди із різних країн, з різних куточків Світу. Не зважаючи на різницю у форматі, після першої практики всі присутні на події стали близькими один до одного  та відверто дружніми, ділилися найпотаємнішими речами. Приємно працювати у свідомій  аудиторій.

Це насправді надихає.

Юлія Чернецькі, власник Центру Емоційного Здоров’я Amgrace New та провідний експерт з емоційного інтеллекту ділиться враженнями: “Участь у заході приємно мене здивувала. Були присутні учасники із різних куточків планети різного віку, рівня підготовки та з власними особистісними запитами. Кожна із учасниць отримала свої результати, перемоги і враження. Це найкраща нагорода для нас, як тренерів. Ми були щасливі, задоволені сповнені змістом молодісті і краси”.

Олеся Тарасенко, власник порталу та PR агенції Lucky Ukraine, координатор міжнародного інформагентства “Укрпрес Інфо” відмітила:: “Простір, де все це відбувалося, максимально сприяв тому, щоб людина могла зануритися у внутрішню тишу і зрозуміти, чого вона прагне насправді, а головне отримати відповіді на питання, які турбують”.  

Офіційними партнерами події став Shabshai Technology Club, медіа партнер – “В поисках жизни”.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».