13-го жовтня столиця здригнулась від переможного рику справжніх «Каннівських Левів» – першого фестивалю воістину сумнівної реклами, запровадженого креативною формацією R_Agency. Подія викликала ажіотаж в культурних колах, тому в цей вечір туса рекламників органічно доповнилась світськими левицями та іншими непересічними митцями.
Церемонію нагородження відвідали зірки шоубізу, блогери та селебріті: Олег Скрипка, Сєрж Смолін, Ігор Посипайко, СолоХа, Анна Свірідова, Вячеслав Соломка, Міла Кузнєцова, Любка Губка та топові гравці рекламного світу. Розважальна частина заходу заслуговує особливої уваги. Це була вибухова суміш із дивних людино істот, свинячих грудей та вокальної феєрії короля Гідропарку – Миколи Ковальського. Гості не стримували сліз радості, а потім в клюбі були танці…

 Журі фестивалю:
Голова журі – Олег Томін, живе подвійним професійним життям. Вдень він засновник і креативний директор агентства Bart & Fink, вночі – режисер. Його головна вимога до реклами – щоб було цікаво. І тим, хто знімає, і тим, хто дивиться. Ролики для «Люксоптика», Roshen, COMFY, work.ua – все з цього ГОСТу.
Ілля Ануфрієнко – засновник і креативний директор Bickerstaff.734. Ex-senior-artdir в Banda. У рекламі сім років, за цей час встиг заробити 22 Effie і 31 нагороду на креативних фестивалях: Epica Awards, Reddot, Young Cannes Lions, Golden Drum та інших.
 Юрій Кузнєцов – білоруський креативник, котрий обрав Київ для реалізації свого творчого потенціалу. Ex-artdir в Banda. Зараз займається незалежною режисерською та акторською діяльністю, а ще Юрій – автор вірусного челенджу #13тупыхроликов.
 Сторінка фестивалю:
каннівськілеви.com.ua
Журі визначили переможців у категоріях “Print” та “Film”, а також, спеціальній номінації «Ніс Дєда» за найгірший копірайт.
Переможцями в категорії “Print” стали:
Золотий Лев
«Ferero Roshen» – Клименко Віталій та Ренчковський Ярослав

https://drive.google.com/file/d/1WLv8naWSjtQ6F5HXaClH989uTaK_YiWD/view – «Ferero Roshen»

Переможцями в категорії “Film” стали:
Золотий Лев
«Спорт-могила» – Данило Тертичний
https://www.youtube.com/watch?v=CYM3YE90z2o

Тож друзі, дбайте про гігієну медіапростору та навколишнього середовища – документуйте «всрату» рекламу, бо організатори уже готують дати наступного фестивалю @Каннівські Леви.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».