“Коло за колом” – пісня, що відгукнеться в серцях усіх українців. Нам видається, що кожного дня ми рухаємося вперед, проте ось уже 30 років ми ходимо по колу!

  «Ця пісня про життя в нашій країні, про наших людей, про їхню феноменальну здатність наступати на одні й ті самі граблі. Про те, як ми досі не можемо залишити зачароване коло помилок і розчарувань. Про те, як не реагуємо на очевидні події й не робимо з цього висновків. А головне, за відсутність критичного мислення та аналітичного підходу розраховуємося не лише своїм життям, а й майбутнім наших дітей, нашої нації та держави»,- поділився Роман.

Цього року нашій країні виповнюється 30. Багато це чи мало? Хтось скаже, що для становлення незалежної країни це мало, а для нас, людей сьогодення, це дуже багато.

«Ця пісня не потребує довгих пояснень: кожен слухач знайде тлумачення в її тексті. Інколи так тяжко вирватися із зачарованого кола, тому необхідно наполегливо розширювати свій кругогляд, учитися мислити під новим кутом зору, тоді неодмінно вихід буде знайдено», – розповіла Наталія.

DNK RomaNa не вперше порушує у своїй творчості соціально важливі теми. Митці вважають, що музика має не лише розважати слухача, але й змінювати світ.

“Коло за колом” уже доступна на всіх стрімінгових платформах!

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian