Новою героїнею інтерв’ю для проєкту PRO:WIDER стала справжня зірка телебачення – Соломія Вітвіцька! Героїня розповіла багато нового Владу Дарвіну про те, з чого почався її шлях на телеканалі 1+1, як розмова у ліфті з Олександром Ткаченком вплинула на кар’єру, про проєкт «Вражаючі історії ТСН», про Опру Вінфрі та багато іншого. Також Соломія поділилася, хто з зірок спричинив її «камінг-аут» стосовно розлучення та кого серед українських артистів вона вважає прикладом відвертості з глядачем. 

Дивитись онлайн випуск PRO:WIDER з Соломією Вітвіцькою https://youtu.be/7oNTq6qHJBg

Це інтерв’ю з телеведучою — найнесподіваніше за всю історію існування проєкту PRO:WIDER, зізнався автор та ведучий Влад Дарвін. Героїня, з якою спочатку був запланований випуск — зламала ногу прямо під час зйомок. Продовжувати записувати інтерв’ю не могли вже. Хоча вся команда та знімальна група розуміли, що всі у повній готовності. Техніка для інтерв’ю замовлена. Отже було прийнято рішення запросити експромтом нового гостя на програму PRO:WIDER, сьогодні на сьогодні!

«Я подумав — кого я можу зараз покликати на своє інтерв’ю. Хто ця добра, щедра людина з широкою душею, цікавий співрозмовник, яка завжди має гарний вигляд? Тому що часу на підготовку немає. Мені була потрібна така героїня, яка приїхала б, і одразу було зрозуміло, що це справжня зірка телебачення. І я зрозумів — це Соломія Вітвіцька!» — поділився автор та ведучий PRO:WIDER, Влад Дарвін.

Вже за годину після прямих ефірів Вітвіцька була в кадрі і почали записувати інтерв’ю!

У інтерв’ю Соломія зізналася, що саме Влад Дарвін посприяв її камінг-ауту, стосовно розлучення, взимку 2021. Під час дружньої вечері в гостях у Світлани Тарабарової, Влад помітив «неприхований сум» в очах такої зазвичай життєрадісної ведучої та прямо запитав, чи разом вони з Владиславом Кочатковим. Соломія чесно відповіла, що вже ні. У відповідь Влад заспівав пісню Алли Кудлай «Красива жінка незаміжня», чим привернув увагу усіх спільних друзів, хоча Соломія поки була не готова коментувати цю тему. 

Більше деталей про особисте та залаштунки телебачення дивіться онлайн у випуску PRO:WIDER з Соломією Вітвіцькою!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.