Модель та художницю Анну Гомонову запросили взяти участь у міжнародній події — Vie Fashion Week, яка проходила в Дубай. Як розповіла Анна, дизайнерські покази проходили в Dubai World Trade Center. Це один з найбільших торговельних центрів міста, який знаходиться у районі Бізнес-Бей. Спеціально для заходу там побудували великий подіум. У Vie Fashion Week взяли участь дизайнери, більше ніж з 30 країн. Серед гостей модної події були представники фешн-індустрії: редактори глянців, бомонд, зірки, баєри, і навіть міністр культури Дубай.

У перший день Гомонова взяла участь у показі американського дизайнера Michael Lombard. Анна представила один із яскравих образів нової футуристичної колекції. Українська модель дефілювала у золотому костюмі: мініспідниця, коротка куртка з шипами, а також оригінальний шолом. Доповнював образ екстравагантний макіяж — чорні тіні й чорні губи.

«Дизайнер, з яким я працювала у перший день — дуже суворий та перебірливий. Усі примірки, які тривали по декілька годин, модельєр контролював особисто. Він категорично заборонив усім моделям з його показу, брати участь у шоу інших дизайнерів того дня. Ми провели з ним цілий день: показ, спілкування зі ЗМІ, фотозйомки. Він привіз з Америки декілька зірок реаліті-шоу, вони відкривали показ», — розповіла Анна про перший день Vie Fashion Week.

У другий день Гомонова взяла участь в показі колекції вечірніх суконь в’єтнамської дизайнерки Miley Cao. Анна виходила на подіум у короні й ніжній бежевій сукні зі срібними вставками та довгим шлейфом, схожим на хвіст. Також модель брала участь у показі української дизайнерки Марини Коваленко, яка вже декілька років живе у Дубай. У неї, розповідає модель, була представлена більш «інстаграмна» колекція — корсети, леопардовий принт, більш кежуальні речі. Гомонова вийшла на подіум у леопардовій шовковій сукні, а поверх неї був чорний корсет. 

У третій день Vie Fashion Week в Анни було одразу чотири виходи на подіум. 

Перший — в італійського дизайнера Giuseppe Fata. Під класичну музику моделі ходили у довгих однотонних сукнях, на шиї були прикраси та головні убори, зроблені з венеціанських масок. Дуже епатажні та екстравагантні образи!  

«Це був дуже складний вихід. Ми ходили повільно, граціозно, без різких поворотів, щоб маски не злетіли», — ділиться Анна.

Наступний вихід був також в італійського дизайнера Ivan Donev. Гомонова закривала його показ. На українській моделі була елегантна чорна сукня, а зверху — чорна, розшита накидка і масивні сережки.

«На кожний показ нам робили різний мейкап, а ось зачіски у всіх були однакові — ponytail (це строгий низький рівний хвіст — ред.). Одна з моделей почала вередувати — зробила собі кучері, не сказала стилістам, і її дискваліфікували за непрофесіоналізм. Тому, коли на показах є якийсь певний референс, то треба суворо дотримуватись його, без самодіяльності», — розповіла про залаштунки тижня моди Анна Гомонова.

Покази у Дубай пройшли за умов маскового режиму. Декілька разів за лаштунки приходила поліція й перевіряла дотримання правил. Після того, як моделям зробили макіяж та зачіску, необхідно було одразу одягти маску. Зняти її можна було лише для того, щоб зробити фото та перед безпосереднім виходом на подіум. Для глядачів стільці були розставлені на відстані 1.5 метри один від одного. Ніхто не хоче порушувати правила через те, що в Дубай дуже суворі штрафи.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.