Дизайнер запустив у небо 25 повітряних куль та влаштував модний подіум серед поля.

Жан Гріцфельдт — один із найвідоміших фешн-дизайнерів України, який проводить покази у незвичайних місцях, — цього сезону разом з фестивалем повітряних куль «Монгольф’єрія» та організатором фестивалю Сергієм Скалько віддають данину природі та відродженню — головній силі, що надихає на нові ідеї. В епоху пандемії ми хочемо нагадати всім, що саме природа наповнює нас енергією та дарує нестримне бажання до мрійливих польотів.

«Космічна» колекція сезону осінь-зима 2021/2022, що вийшла напередодні 10-річчя бренду Jean Gritsfeldt, має романтичну назву «Ми заручники сузір’їв: Початок світу». Вона присвячена мрійникам й розповідає історію про Всесвіт та 12 знаків зодіаку.

«Ми переконані, що кожен з нас, незважаючи на астрологічні прогнози, сам обирає, за яким вектором будувати власне життя і настрій» — зазначає Жан Гріцфельдт.

Вперше образи колекції з’явилися у дебютному музичному кліпі Жана Гріцфельдта, який навесні 2021 оголосив про початок співочої кар’єри.

В колекції представлені космічні принти, аксесуари з переробленого пластика, улюблені дизайнерські паєтки та зображення найхаризматичнішого прибульця всіх часів — Альфа. Колекція Jean Gritsfeldt створена у коллаборації зі стилістом Назаром Дідиком.

Серед гостей показу: солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька, Віталіна Ющенко, Ксенія Бугрімова, Світлана Вольнова, В’ячеслав та Ірина Дюденки, Ігор Захаренко, Lilu та багато інших відомих людей.

Романтичним подарунком дизайнеру від однієї із шанувальниць на честь показу стала відмітка на Google Maps, присвячена колекції. Відтепер Secret place by Jean Gritsfeldt назавжди залишиться на карті України (https://goo.gl/maps/JNuJPyk6zQA5tMoT6).

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.