До Нового року залишився лише місяць, а у вас ще немає святкового настрою? Це легко виправити! Не варто сподіватися, що він прийде сам, – твори дух Різдва для себе на весь місяць сам.

Почни планувати подарунки

Для початку потрібно скласти список людей, яких ти б хотів привітати цього року. Подарунки можуть бути як універсальними, що сподобаються кожному, так і особливими, спираючись на вподобання людини.

Процес придумування та упаковки подарунків – чудовий спосіб відчути настання свята.

Склади святковий плейлист

Різноманітний, індивідуальний, великий плейлист задасть настрій на всю зиму, а зайнятися ним пора вже зараз. Збери традиційні та сучасні мелодії, які ти вже любиш, далі залишиться лише своєчасно поповнювати цей список новинками. Можеш розділити пісні за призначенням: для танців, для співів, для затишної атмосфери.

Переглядай новорічні фільми

Новорічних канікул для цього чекати зовсім не обов’язково, тим більше, що фільмів із різдвяною та просто зимовою атмосферою вистачить на весь сезон, а не лише на святковий тиждень.

Перетвори передсвятковий кіноперегляд у цілий ритуал: прикрась кімнату, склади список фільмів, які хочеш переглянути або побачити вперше, запасись печивом або іншими ласощами, поклич друзів, рідних чи кохану людину.

Готуй різдвяні напої

Погода вже цілком сприяє зимовим напоям, а готувати їх самій – приємна розвага. Поекспериментуй з коктейлями, вари какао, глінтвейн або пунш, пробуй різні чаї. Почни освоювати нові рецепти у грудні, і до кінця місяця складеш свій ідеальний план напоїв на новорічну ніч та усі канікули.

Готуй новорічну випічку

Це буде ідеальним доповненням до напоїв. Існує безліч святкових рецептів різного печива, пирогів і булок, та зовсім не обов’язково використовувати складні рецепти, бо випічка – це не завжди важко! Просто уявіть як ваш будинок наповнюється різними пряними ароматами кориці та імбиру. Після такого новорічний настрій просто не може не з’явитися!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».