У центрі уваги — техно-музика, дивні танці та акторська вечірка — так продюсери «Театру 360 градусів» анонсують театральну прем’єру і запрошують всіх зареєструватися на безкоштовні онлайн-покази відеоспектаклю «Шинель» за Миколою Гоголем, які пройдуть з 1 по 10 квітня. Дивитися тизер: https://youtu.be/unKoRca_2NI.

Як повідомили журналістам LickyUkraine, у березні в Театрі на Подолі пройшли зйомки україномовного спектаклю для всієї родини «Шинель». Режисером театральної постановки виступила Валерія Федотова, а відеоверсії — Валентин Кондратюк. Для постановки також провели унікальний запис саундтреків. Прямо на сцені театру симфонічний оркестр «Віртуози Києва» наживо виконав авторські електронні композиції, написані відомими саунд-продюсерами Олександром Філоненком (Monoconda) і Дмитром Авксентьєвим (Koloah, Voin Oruwu).

«Через пандемію по всій Україні нині практично не проводяться будь-які культурні заходи. А в Києві і ряді областей країни вони і зовсім заборонені через локдаун. Ми ж даруємо всім унікальну можливість цієї весни провести своє дозвілля класно, безпечно і доступно, — розповідають Даша Малахова та Наталія Чижова, продюсери проєкту «Театр 360 градусів». — Тільки подивіться наш тизер! Чи схоже це на класичний (стереотипно архаїчний) театр? Саме так — ні! Після такого відео і ви, і ваші діти, і друзі захочуть приєднатися до домашнього сеансу і переглянути Гоголя. Ми впевнені: вже після цього ролика, а скоро і після перегляду «Шинелі», ви зміните свою думку про театральні постановки і почнете їх дивитися ще частіше і з великим інтересом!»

Щоб подивитися онлайн відеоверсію вистави «Шинель» проєкту «Театр 360 градусів», варто заповнити просту форму на сайті http://theatre360.com.ua/, вибравши один з десяти зручних для вас днів показів. Після організатори надішлють вам посилання на доступ до перегляду. До нього можна буде підключитися в обраний день з 12:00 і протягом доби. Так ви зможете легко запланувати сімейний перегляд вистави у зручний для всіх час.

Проєкт із самого його заснування підтримують українські компанії, які відіграють важливу роль у розвитку театральної індустрії в Україні — Київстар і Visa. Завдяки мобільному інтернету і найбільшій мережі 4G в Україні від Київстар, театр стає ще ближчим до глядача, адже дивитися постановки онлайн можна прямо зі свого смартфону в будь-якому місці, в будь-який час.

А компанія Visa в рамках ініціативи #ПідтримайСвоїх продовжує надавати підтримку малому і середньому бізнесу, який найбільш постраждав через вплив пандемії. Діджитальна трансформація і перехід в онлайн є актуальними для культурних проєктів та ініціатив, які підтримує Visa в Україні та інших країнах.

Нагадаємо, «Театр 360 градусів» — це проєкт, який вперше в Україні знімає і показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок з використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави. За новинами проєкту стежте на офіційній Facebook-сторінці Театру 360 градусів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.