Кінотеатральний прокат спортивної драми “Пульс” розпочнеться 22 липня цього року, за день до старту Токійської Олімпіади. А ще до початку показів творча команда фільму підготувала сюрприз, про який стане відомо в середині травня.

Вихід художнього повнометражного фільму “Пульс” (виробництва компанії KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group) на великі кінотеатральні екрани був запланований на 8 квітня. Але чергове введення жорсткого карантину у значній кількості регіонів країни змусили творців стрічки перенести її реліз на більш сприятливий період. В результаті старт прокату спортивної драми “Пульс” в національних кінотеатрах запланований на 22 липня 2021 року. Ця дата була обрана не випадково, адже фільм про реальну українську легкоатлетку та чемпіонку Оксану Ботурчук вийде за день до старту 32-х Олімпійських Ігор, які проходитимуть в Токіо (Японія).

“Непросто було прийняти факт ще одного переносу виходу цієї надихаючої кінострічки. Проте ці тимчасові негаразди лише загартовують, і ми продовжуємо вірити в те, що “Пульс” скоро дійде до масового глядача і обов’язково йому сподобається. Випускати українську спортивну драму в один час з Олімпійськими Іграми здається нам цілком доречним та важливим з точки зору підтримки участі у них українських спортсменів. Дійсно в цьому є щось символічне”, – ділиться очікуваннями продюсер стрічки Єгор Олесов.

За відсутності нових карантинів, викликаних епідемію коронавірусної інфекції, з середини липня “Пульс” можна буде побачити в переважній більшості кінотеатрів країни. У рамках прокату заплановані покази спеціальної інклюзивної версії фільму, деталі чого будуть повідомлені додатково. Також в середині травня буде оголошена ще одна важлива новина для всіх, хто чекає на цей спортивний байопік про боротьбу та волю до перемоги.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми “Пульс” у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю – кращий фільм та кращий режисер. Та на цьому фестивальна історія української картини не закінчується: її включили до своїх основних програм ще два міжнародні фестивалі. Це французький Nice International Film Festival та американський Richmond International Film Festival.

Офіційний трейлер стрічки можна переглянути тут.

Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Офіційним партнером першого українського художнього фільму про життя спортсменів став національний мобільний оператор «Київстар»*

Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.