12 травня в київському палаці «Україна» відбулася десята ювілейна церемонія Національної музичної премії YUNA.

На премії виступила рекордна кількість артистів – було представлено 16 номерів. Поряд із зірками українського шоу бизнесу на сцену вийшли переможниці першого та другого конкурсу YUNA Junior Крістіна Жуковська та Анастасія Балог.

Вся країна мала можливість спостерігати за перебігом події. Офіційним транслятором YUNA 2021 став головний музичний каналу країни — М1.

Головними ведучими церемонії стали шоумен Володимир Остапчук та телеведуча музичного каналу М1 Маша Виноградова.

Ведучими червоної доріжки стали Альона Панова та Юрій Рихлик – ведучі ранкового шоу «Динаміки» (Наше Радіо).

У номінації «Краща виконавиця» премію отримала Alyona Alyona. До того ж Alyona Alyona і KALUSH були відзначені за кращий хіп-хоп-хит ( «Гори»).

Кращим виконавцем став MONATIK.

У номінації «Краща пісня року» переміг Артем Пивоваров із піснею «Дежавю».

Премію в номінації «Краща пісня іншою мовою» за трек «Make It Rain Champagne» отримала Вєрка Сердючка.

Кращою рок-групою року стали The HARDKISS. Група також отримала статуетку за краще концертне шоу («The HARDKISS. Акустика»). А менеджер групи Єгор Кір’янов переміг в номінації «Кращий менеджмент артиста».

Солістка групи The HARDKISS Юлія Саніна і співачка Тіна Кароль були відзначені я номінації «Найкращий дует / колаборація» за пісню «Вільна». І вона була нагороджена в номінації «Краща пісня до фільму» до стрічки «Зраджена».

«TVORCHI» стали цьогорічними тріумфаторами. Вони були нагороджені за кращий альбом («13 Waves»). Крім того, вони отримали перемогу і в номінації «Найкраща поп-група». Третьою статуеткою в цей вечір їх відзначили за найкращий електронний хіт («Bonfire»).

За кращий естрадний хіт «За кайфу» статуетку YUNA отримав Олег Кензов.

Відкриттям року стала Lida Lee.

Премію за кращий відеокліп на пісню «Історія України за 5 хвилин» отримав гурт ТНМК.

У номінації «Інший формат» журі нагородило групу «ДахаБраха».

Організатори вручили спеціальні нагороди. Були відзначені MONATIK за онлайн-мюзикл «Ритм», група «Green Grey» за Вертикальний концерт Live In Kyiv, Олег Винник за масштабний онлайн-концерт на НСК «Олімпійський», група «Беz Обмежень» за автоконцерт по містах України; компанія MOZGI Group за низку онлайн-концертів з доповненою реальністю.

Премії YUNA від оргкомітету за особливі досягнення в музиці була удостоєна народна артистка України Тіна Кароль, яка нещодавно відсвяткувала 15 років на сцені.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.