З приходом осені, хандра непомітно проникає у наше життя. І тоді хочеться лиш ніжитися під теплою ковдрою у ліжку, заїдаючи кепський осінній настрій солодощами і переглядаючи улюблені фільми. Що ж робити з частими перепадами настрою восени, розповідає співачка Наталія Морозова (MOROZOVA).

Артистка зізнається, що так, як і більшість цієї пори, відчуває часті зміни настрою, але намагається завжди чимось себе займати, що рятує її від осінньої хандри.

«А рятують мене завжди хороші книги або душевний фільм, заняття спортом або танцями, але найголовніші ліки для мене – це музика. Як би на душі не було погано, починаю співати, і все погане кудись зникає. Тому рекомендую всім, щоб не замикатися у собі, вибирайте те, що вам близько, те що робить ваше життя наповненим і дійте, і ви зрозумієте, що життя – прекрасне і дивовижне», говорить MOROZOVA.

До речі, осінь для співачки MOROZOVA, це ще й етап для чогось нового.

«Осінь змінила моє життя назавжди, я стала мамою прекрасно сина. Тому до осені у мене особлива любов. Осінь завжди асоціюється у із затишком. У цю пору сонечко починаєш любити ще сильніше, хочеться гарячого какао, цікаву книгу і теплий плед у клітинку», говорить артистка.

Зазначимо, Наталія Морозова (MOROZOVA) – талановита співачка, автор пісень і «Заслужена артистка України». Вона не тільки співає, але і більше 12 років професійно займається танцями: джаз, модерн і контемпорарі, є керівником танцювальної студії.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.